Clubs

Find your sport club, send your iWatts and help get a financial reward.
Aspiro Vianočná liga

Ďakujeme všetkým fanúšikom a športovcom, ktorí od 15.12.2020 do 31.1.2021 podporili svojimi iWattmi športové kluby a tímy v Aspiro Vianočnej lige. Vďaka vašej pozitívnej si 13 klubov z kategórie individuálnych zimných športov rozdelí 5000 € od sponzora ligy, spoločnosti Aspiro.

View results

Current order of clubs

Check the Karma and the location of your club. Donate iWatts and decide whether it gets reward.

Load more

We support sports clubs

These companies are proud iWatt partners. They help and support sports clubs throughout Slovakia.

Aspiro Aspiro

V tomto kole podporujeme kluby čiastkou

5 000 €


Aspiro

Aspiro je konzultačná spoločnosť poskytujúca služby od business designu a digitálnych stratégii, manažérske poradenstvo až po infraštruktúrne financovanie. Pomáha klientom v privátnej a verejnej správe v EU i ďalších krajinách riešiť problémy, zlepšovať efektivitu, riadiť a implementovať projekty. Spolu s partnermi sa snaží nové myšlienky realizovať a vygenerovať novú pridanú hodnotu. „Nápady nemajú končiť v zásuvke, ale majú byť nasadené.“


Get the fund for your club

Are you a member, coach or owner of sport club? Some extra money would come in handy for sports aids, camps..? Don't wait for any help "from above." Thanks to iWatt, it will come from everyone who loves sport. And not once, but regularly. For clubs of all sizes from all over the Slovakia.

Sign Your Club

Download iWatt App, help the sports club or reward yourself!

Download on App Store Download on Google Play