Späť na hlavnú stránku

Víťazné kluby prezradili svoju stratégiu

Po ukončení klubového kola sme víťazom kola rozdali ďalších 20 000 Eur. Cassovia Steelers, Športová škola karate Bratislava a Žltý sneh si odniesli sumy 980, 1420 a 2100 Eur. Hovorili sme s nimi a podelili sa o návod, vďaka ktorému by sa k podobným sumám mohol dostať aj váš klub.

iWatt

Príjemná atmosféra patrila ku všetkým stretnutiam s víťaznými klubmi. Prvotnú neistotu striedali úsmevy a spoločné fotografie pri odovzdávaní šeku s výhrou. Všetky kluby potvrdili, že rozprávaním o iWatte na tréningoch a posielaním informácií cez sociálne siete a e-maily zvýšili povedomie nielen o iWatte, ale aj o sebe. iWatty sa postupne hrnuli od trénujúcich mužov, žien a detí, ich rodičov, priateľov a ďalších trénerov v ostatných kategóriách. Niektoré kluby, ako napríklad košický florbalový klub s atypickým meno Žltý sneh, sa do boja o iWatty zapojili spontánne a spočiatku iWatt brali ako veľmi dobrý PR nástroj ‒ možnosť, ako sa o klube môžu dozvedieť aj ďalší. Aj to je jeden zo spôsobov, ako iWatt podporuje športové kluby na Slovensku.

iWatt

Ciest k úspechu je veľa. Florbalisti zo Žltého snehu nosili fit náramky ale aby im na treningoch neprekážali, dali si na ne potítka. Americkí futbalisti z Cassovia Steelers nakúpili inteligentné hodinky a karatisti zapojili vo veľkom rodičov, ktorí na tréningy svojich detí chodili oblečení v športovom a počas tréningu tiež aktívnym pohybom zarábali iWatty. Jednu spoločnú stratégiu však zvolili všetky kluby: o iWatte je treba na začiatku hovoriť veľa, a potom to už ide samo. Všetci sa zhodli v tom, že iWatt mení spôsob financovania športu a klubov. “iWatt chce zapojiť ľudí do diania v športe a do jeho financovania. Vďaka nemu môžu ľudia, športovci, rodičia a vlastne každý rozhodnúť, kam pôjdu financie. iWatt má budúcnosť pre každého, kto si uvedomuje, koľko šport stojí,” podporil ideu rozdávania iWattov zástupca klubu Žltý sneh, pán J. Sieber.

“O klubovom promo kóde sme ani nevedeli.”

Najviac klubom pomohla komunikácia cez elektronické kanály: posielanie e-mailov, oslovovanie cez správy a zdieľanie do spoločných skupín. Mnohí o klubovom promo kóde nevedeli, preto ho nevyužili. Tak sa pripravili o veľmi jednoduchý zisk 500 iWattov za každý využitý promo kód, no nie nenávratne. Noví podporovatelia môžu promo kód zadať pri svojej registrácii kedykoľvek a v každom súťažnom kole tak poslať svojmu klubu viac iWattov. Aktuálne kolo o ďalších 20 000 Eur od innogy/VSE je v plnom prúde a zapojiť sa opäť môžu všetci, vrátane víťazov, ktorí začínajú s 0 iWattmi na konte.

iWatt

Úspech si treba vydrieť

Aktívne zapájanie celého okolia je tým najlepším receptom na úspech. Viac ľudí v iWatt aplikácii znamená viac aktivity, teda viac iWattov a v konečnom dôsledku je to vyššia šanca získať peniaze pre klub. A kam poputujú peniaze, ktoré kluby získali? Na nákup vybavenia pre kluby, lopty, chrániče, prilby, tréningové pomôcky, ale aj na zaplatenie nájmu za prenajaté haly alebo na ubytovanie pri súťažiach. Peniaze využijú kluby rôznym spôsobom a disponovanie s výhrou je kompletne v rukách víťazov.

iWatt

Na záver stretnutia všetci ocenení popriali iWattu, aby získal ďalších sponzorov, zapojil ďalších ľudí a vytvoril ešte viac rebríčkov s individuálnymi cenami. Všetky víťazné športové kluby sú motivované pokračovať, pretože vďaka iWattu si dokázali okrem finančných možností zlepšiť komunikáciu so svojimi športovcami a fanúšikmi a dali im nástroj, vďaka ktorému sa dokážu aj oni aktívnym pohybom podieľať na fungovaní klubu.

Zbiera aj váš klub iWatty od svojich fanúšikov? Teraz už viete, ako byť úspešní a získať peniaze. Prajeme vám veľa energie na rozdávanie. Ak budete potrebovať poradiť alebo sa informovať, sme tu pre vás na Facebooku alebo na info@iwatt.sk.


Registrácia

Stiahni si appku iWatt a vymeň v nej svoj pohyb za pomoc športovým klubom alebo super výhody pre seba!

Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Google Play