Späť na hlavnú stránku

Zabehni s iWattom Medzinárodný maratón mieru

Vymeň kilometre za pomoc a podpor dobrú vec. Keďže iWatt ťa odmení za nabehané kilometre energiou na rozdávanie, v roku 2019 sme sa rozdholi podporiť podujatie, na ktorom si môžeš vybehať najviac iWattov. Sme totiž partnerom Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach a podporujeme aj jeho charitatívnu aktivitu Bež so srdcom.

Nepoznáš košický maratón?

Medzinárodný maratón mieru, ako sa oficiálne tento event nazýva, je najstarší maratón v Európe a druhý najstarší na svete. Je zároveň najväčšou bežeckou, športovou a kultúrnou udalosťou v Košiciach. Tento rok sa prvý októbrový víkend (6. 10. 2019) uskutoční už jeho 96. ročník a iWatt bude pri tom.

Nezabudni rozdávať energiu

Hlavnou úlohou aplikácie iWatt je transformovať tvoju aktivitu na energiu na rozdávanie. Práve na maratóne jej môžeš získať za zabehnuté kilometre najviac, tak si nezabudni aplikáciu z Google Play alebo App store stiahnuť ešte pred tým ako pôjdeš na štart. Získané iWatty môžeš využiť na podporu slovenských športových klubov, v ktorých športuješ ty, tvoja rodina, kamaráti alebo im spoločne fandíte. Vďaka tvojim iWattom totiž klub môže získať zaujímavé financie na svoje fungovanie od našich partnerov. Viac info TU.

Bež so srdcom a rozdávaj s iWattom ešte viac

Ak si ešte pred Medzinárodným maratónom mieru stiahneš iWatt aplikáciu pre Android alebo iOS a zaregistruješ sa s promokódom MMM2019, okrem toho, že získaš 600 iWattov, ktorými môžeš okamžite podporiť svoj klub, venujeme za teba 2 eurá na charitatívne aktivity Medzinárodného maratónu mieru 2019. Vyzbieraná suma za všetkých registrovaných používateľov iWattu, ktorí použili promokód MMM2019 bude organizátormi maratónu následne rovnomerne medzi tri fantastické projekty, ktoré tento rok maratón podporuje - Úsmev ako dar, OZ Usmej sa na mňa a Liga proti rakovine.

Je jednoduché rozdávať a pomáhať:

  • Stiahni si mobilnú aplikáciu iWatt pre iOS alebo Android.
  • Zaristruj sa s prokomódom MMM2019 .
  • Rozdávaj získaných 600 IWT športovým klubom.
  • Vymieňaj svoje nabehané kilometre na Medzinárodnom maratóne mieru za ďalšie iWatty.
  • My za teba darujeme 2 eurá na charitatívy program Bež zo srdcom.

TIP: Navštív náš stánok na EXPO

Za posledných niekoľko rokov sa pred každým maratónom koná aj tzv. EXPO, kde sa v stánkoch partnerov MMM môžeš zabaviť, vyskúšať novinky z ich dielne alebo si jednoducho oddýchnuť. EXPO sa tento rok koná od 4. do 6.10.2019 pred Auparkom v Košiciach a my tam budeme tiež. Príď nás navštíviť a určite ťa za tvoju aktivitu odmeníme energiou na rozdávanie aj priamo na mieste :)

Stiahni si appku iWatt a vymeň v nej svoj pohyb za pomoc športovým klubom alebo super výhody pre seba!

Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Google Play