Stiahni si appku

Potrebuješ ju na trackovanie pohybu. Sťahuj na webe, v App Store alebo Google Play.

Hýb sa a zarábaj iWatty

Čím viac beháš, chodíš alebo bajkuješ, tým viac zarábaš.

Zaregistruj sa na webe

Stačí ti 30 sekúnd a všetko je hotové. Registrácia je potrebná na používanie iWattov.

Míňaj svoje iWatty

Využívaj výhody alebo podpor lokálny športový klub.

ilustrace pohybu

Si zdroj svojich výhod

Ty, tvoje odhodlanie a tvoja výdrž rozhodujú o tom, koľko energie dáš do pravidelného pohybu. Koľko iWattov zarobíš. A aké výhody získaš. Môžeš si vybrať výhody pre seba alebo sponzorovať športový klub. Úplne narovinu: kto ťa dnes odmení za tvoj aktívny spôsob života? Zdravotná poisťovňa, do ktorej platíš rovnaké odvody, ako lenivci, ktorým sa nechce ísť peši ani do obchodu? Faktom je, že minimálne tvoje telo sa ti poďakuje. A iWatt ťa maximálne odmení!

Synchronizácia dát

Nemusíš byť Sagan!
Stačí, ak sa hýbeš pravidelne.

iWatty si zarobíš, aj keď beháš, bajkuješ, či chodíš kratšie trasy. Aj vtedy, keď vystúpiš z MHD skôr a pôjdeš peši. A neboj sa, mysleli sme aj na nastavenie férovových podmienok pre top športovcov a bežných užívateľov. Takže ty sa môžeš naplno sústrediť na svoj pravidelný pohyb a zarábať iWatty.

Za slušný výkon, slušná výhoda

Zarobené? Potom je čas nakupovať iWattmi na webe alebo cez appku u našich partnerov. Samozrejme, so zľavami, ktoré si si odmakal svojim výkonom. Tvoj aktívny pohyb tak pozitívne ovplyvní aj pohyby na tvojom účte.

Nenechaj svoje iWatty odpočívať! Daruj ich na dobrú vec.

Ak nechceš žiadnu výhodu pre seba, môžeš svými iWatty sponzorovať konkrétny športový klub. Pomôžeš tak zvýšiť šance klubu na pravidelné získanie reálnych peňazí a podporíš mladé športové talenty. Nemusíš na to myslieť pri každom pohybe, iWatty môžeš klubu posielať automaticky, hneď po skončení aktivity. Pozor, ak so svojimi iWattmi nebudeš vôbec hýbať, postupne sa ti vybijú tak, ako baterka v mobile. A to by bola škoda, nie?!

Viac sa dozviete tu

Stiahni si appku iWatt, trackuj svoj pohyb a vlastnou energiou si zarobíš na výhody!

Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Google Play