Ako to funguje?

Stiahni si appku

Je pre teba dostupná na webe, v App Store aj na Google Play.

Vymeň si svoje aktivity

Prepoj si iWatt s mobilnou aplikáciou, cez ktorú si meriaš pohyb

Hýb sa a zarábaj iWatty

Čím viac chodíš, beháš, plávaš, lyžuješ alebo bajkuješ, tým viac zarábaš.

Míňaj svoje iWatty

Získaj výhody pre seba alebo podpor svoj lokálny športový klub.

ilustrace pohybu

Si zdroj svojich výhod...

Ty, tvoje odhodlanie a tvoja výdrž rozhodujú o tom, koľko energie dáš do pravidelného pohybu. Koľko iWattov zarobíš. A aké výhody získaš. Môžeš si vybrať výhody pre seba alebo sponzorovať športový klub. Úplne narovinu: kto ťa dnes odmení za tvoj aktívny spôsob života? Zdravotná poisťovňa, do ktorej platíš rovnaké odvody, ako lenivci, ktorým sa nechce ísť peši ani do obchodu? Faktom je, že minimálne tvoje telo sa ti poďakuje. A iWatt ťa maximálne odmení!

Synchronizácia dát

Nemusíš byť Sagan!
Stačí, ak sa hýbeš pravidelne.

iWatty si zarobíš, aj keď beháš, bajkuješ, či chodíš kratšie trasy. Aj vtedy, keď vystúpiš z MHD skôr a pôjdeš peši. A neboj sa, mysleli sme aj na nastavenie férových podmienok pre top športovcov a bežných užívateľov. Takže ty sa môžeš naplno sústrediť na svoj pravidelný pohyb a zarábať iWatty.

Za slušný výkon, slušná výhoda...

Zarobené? Potom je čas nakupovať iWattmi v EnergyShope alebo u našich partnerov. Samozrejme, s výhodnými podmienkami, ktoré si si odmakal svojim výkonom. Tvoj aktívny pohyb tak pozitívne ovplyvní aj pohyby na tvojom účte.

Nenechaj svoje iWatty odpočívať! Daruj ich na dobrú vec.

Ak radšej pomáhaš druhým ako sebe, svojimi iWattmi môžeš podporiť konkrétny športový klub. S tvojimi iWattmi sa zvýšia šance klubu na pravidelné finančnú podporu svojich aktivít a mladých športových talentov. Nemusíš na to myslieť pri každom pohybe, iWatty môžeš klubu posielať automaticky, hneď po skončení aktivity. Pozor, ak so svoje iWatty nebudeš používať, postupne sa ti vybijú tak, ako baterka v mobile. A to by bola škoda, nie?!

Viac sa dozviete tu