Späť na hlavnú stránku

iWatt - Energia a financie pre športové kluby

S bezplatnou aplikáciou iWatt (čítajte ajvat) môžete získať pre svoj športový klub finančnú odmenu až 4x ročne.

iWatt je slovenský startup, ktorý vznikol v roku 2019. Našim cieľom je priniesť viac financií do slovenského športu a umožniť sponzorom transparentne rozdeľovať svoje prostriedky prostredníctvom ľudí, ktorí sa aktívne hýbu a záleží im na rozvoji športu na Slovensku..

Základným princípom iWattu je výmena pohybových aktivít za virtuálne body, tzv. iWatty. Informácie, ktoré si denne uchovávame v inteligentných hodinkách, náramkoch a telefónoch sa tak menia na energiu na rozdávanie, vďaka ktorej dokážeme pomáhať a odmeňovať.

Hlavné výhody konceptu iWatt

 1. Jednoduchá aplikácia - všetko podstatné na jednom mieste.
 2. Férový prístup - veľkosť vášho športového klubu nie je limitom.
 3. Pre každého - iWatt nie je len pre aktívnych športovcov, ale aj pre občasných bežcov, cyklistov, lyžiarov, plavcov alebo pre tých, ktorí jednoducho radi chodia pešo.
 4. Osobný tréner vo vrecku - aplikácia pozitívne motivuje, aby používatelia získavali iWatty každý deň a mali pravidelnú aktivitu.

V aktuálnom kole súťaže rozdelíme športovým klubom 20 000 €. Šancu majú všetky kluby, ktoré do 9. decembra získajú najviac iWattov. V hre je možno aj váš klub, pozrite si, či už nemáte iWatty v sekcii Kluby.

Ako funguje iWatt pre športové kluby?

Pomôžte svojmu športovému klubu získať pravidelnú finančnú odmenu.

 • Aktivujte si účet
  V iWatte sa nachádzajú všetky športové kluby, ktoré sú zaregistrované na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR (sport.gov.sk). Stačí ak nám napíšete na info@iwatt.sk alebo budete postupovať podľa návodu na tejto stránke. Po aktivácii klubového účtu môžete začať s podporou svojho klubu.
 • Spájajte komunity
  Motivujte členov svojho klubu, aby vám posielali nazbierané iWatty. Vytvorte a prepojte komunity podporovateľov a aktívnych športovcov vo vašom okolí.
 • Získavajte financie
  Zabezpečte pre svoj klub finančnú odmenu od partnerov aplikácie iWatt.

Súťaž férová ku všetkým

Menšie športové kluby majú rovnakú šancu na finančnú odmenu ako tie veľké. Pravidlá sú nastavené tak, že menšie kluby potrebujú menej iWattov, a teda nižší počet podporovateľov. Odmena bude zároveň zodpovedať veľkosti klubu. Viac o podmienkach súťaže nájdete tu: Obchodné podmienky.

Finančná podpora 4x do roka

Finančné dary udeľujeme pravidelne každé 3 mesiace. Viac aktívnych členov pre konkrétny klub znamená vyššiu šancu na získanie peňazí. Presvedčte priaznivcov svojho klubu, aby si nainštalovali aplikáciu iWatt a pomohli vám i sebe zároveň.

iWatt komunita stále rastie

Aplikáciu využíva už viac ako 15 000 používateľov. Vďaka ich podpore si športové kluby na Slovensku rozdelia v roku 2019 celkovo až 25 000 € od sponzora innogy Slovensko. Neustále pracujeme na tom, aby sme do konceptu iWatt zapojili ďalších partnerov a mohli finančnú čiastku ešte viac navýšiť.

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás na našej facebookovej stránke alebo nám napíšte na info@iwatt.sk.


Registrácia

Stiahni si appku iWatt a vymeň v nej svoj pohyb za pomoc športovým klubom alebo super výhody pre seba!

Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Google Play