Aktivujte si klubový iWatt účet

Priamo tu na webe. Zvládnete to za pár sekúnd, stačí sa zaregistrovať.

Motivuj členov a fanúšikov klubu, aby mu posielali svoje iWatty

V klube najlepšie viete, čo vám funguje. K dispozícii máte aj iWatt KlubBOX s rôznymi formátmi pre komunikáciu.

Získaj reálnu finančnú odmenu

Sponzor klubovej súťaže pošle finančnú odmenu na číslo účtu klubu

Získaj eurá pre svoj klub

Si členom, trénerom alebo majiteľom športového klubu? Aj vám by sa zišli peniaze na športové pomôcky, dresy alebo celkový chod klubu? Nečakaj na žiadnu pomoc “zhora”. Vďaka iWatt bude chodiť od všetkých, ktorí fandia športu a pohybu. A nie jednorazovo, ale pravidelne. Pre kluby všetkých veľkostí z celého Slovenska.

Vytvor si iWatt komunitu

Rozhýb všetkých členov vášho klubu a ľudí, ktorí vám fandia, od rodičov, ujov až po sesternice z druhého kolena. Ak sa aj oni budú hýbať s našou appkou a posielať vám zarobené iWatty, váš klub môže získať pravidelný prísun peňazí. Navyše, každý registrovaný klub od nás získa KLUBox s informačnými materiálmi, vďaka ktorým namotivuješ ostatných jednoduchšie a rýchlejšie.

Šanca niekoľkokrát za rok

Sponzorský dar v eurách udeľujeme pravidelne niekoľkokrát za rok. Peniaze získajú kluby, ktoré dostanú najviac iWattov od svojich aktívnych členov a fanúšikov na konci klubovej súťaže. Čím viac stálych aktívnych podporovateľov klub má, tým vyššia je šanca, že získa nárok na financie od sponzorov iWattu aj niekoľko krát v roku.

Pre malé aj veľké kluby

Nezáleží na veľkosti, záleží iba na aktivite a pohybe. Šance sú nastavené tak, aby nebol žiaden klub zvýhodnený a každý mal šancu získať zaujímavé financie na svoju činnosť.

Viac sa dozviete tu