Zaregistruj svoj klub

Priamo tu na webe

Motivuj svojich členov, aby ti posielali iWatty

Napríklad letáky v klube alebo zdieľaním na facebook

Získaj reálnu finančnú odmenu

Innogy pošle finančnú odmenu na číslo účtu klubu

Získaj eurá pre svoj klub

Si členom, trénerom alebo majiteľom športového klubu? Aj vám by sa zišli peniaze na športové pomôcky, dresy alebo celkový chod klubu? Nečakaj na žiadnu pomoc “zhora”. Vďaka iWatt bude chodiť od všetkých, ktorí fandia športu a pohybu. A nie jednorazovo, ale pravidelne. Pre kluby všetkých veľkostí z celého Slovenska.

Nadchni aj ďalších pre iWatt

Rozhýb všetkých členov vášho klubu a ľudí, ktorí vám fandia, od rodičov, ujov až po sesternice z druhého kolena. Ak sa aj oni budú hýbať s našou appkou a posielať vám zarobené iWatty, váš klub môže získať pravidelný prísun peňazí. Navyše, každý registrovaný klub od nás získa KLUBox s informačnými materiálmi, vďaka ktorým namotivuješ ostatných jednoduchšie a rýchlejšie.

Šanca každé 3 mesiace

Sponzorský dar v eurách udeľujeme pravidelne každé 3 mesiace, 4x ročne. Peniaze získa klub, ktorý dostal najviac iWattov, to znamená, že má najaktívnejších členov. A presvedčil najviac priaznivcov, aby sa hýbali s appkou iWatt a zarobené iWatty posielali klubu. Čím väčšia aktivita, tým väčšie šance, že eurá dostane práve váš klub, dokonca aj niekoľkokrát v roku.

Pre malé aj veľké kluby

Nezáleží na veľkosti, záleží iba na aktivite a pohybe. Šance sú rovnaké pre všetkých, pretože iWatty prepočítavame podľa veľkosti klubu na jedného registrovaného športovca.

Viac sa dozviete tu

Stiahni si appku iWatt, trackuj svoj pohyb a vlastnou energiou si zarobíš na výhody!

Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Google Play