Späť na hlavnú stránku

iWatt - Energia a financie pre športové kluby

S bezplatnou aplikáciou iWatt (čítajte ajvat) môžete získať niekoľko-krát ročne finančnú odmenu pre svoj športový klub.

iWatt je slovenský startup, ktorý vznikol v roku 2019. Našim cieľom je priniesť viac financií do slovenského športu a umožniť sponzorom transparentne rozdeľovať svoje prostriedky prostredníctvom ľudí, ktorí sa aktívne hýbu a záleží im na rozvoji športu na Slovensku..

Základným princípom iWattu je výmena pohybových aktivít za virtuálne body, tzv. iWatty. Informácie, ktoré si denne uchovávame v inteligentných hodinkách, náramkoch a telefónoch sa tak menia na energiu na rozdávanie, vďaka ktorej dokážeme pomáhať a odmeňovať.

Hlavné výhody konceptu iWatt

 1. Jednoduchá aplikácia - všetko podstatné na jednom mieste.
 2. Férový prístup - veľkosť vášho športového klubu nie je limitom.
 3. Pre každého - iWatt nie je len pre aktívnych športovcov, ale aj pre občasných bežcov, cyklistov, lyžiarov, plavcov alebo pre tých, ktorí jednoducho radi chodia pešo.
 4. Osobný tréner vo vrecku - aplikácia pozitívne motivuje, aby používatelia získavali iWatty každý deň a mali pravidelnú aktivitu.

V klubových súťažiach rozdeľujú rôzni sponzori klubom tisíce eur. Skontrolujte v sekcii KLUBY, či váš klub už nemá aktívnu základňu podporovateľov a nie ste v klubových súťažiach už na ocenených priečkach.

Ako funguje iWatt pre športové kluby?

Pomôžte svojmu športovému klubu získať pravidelnú finančnú odmenu.

 • Aktivujte si účet
  V iWatte sa nachádzajú všetky športové kluby, ktoré sú zaregistrované na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR (sport.gov.sk). Stačí ak nám napíšete na info@iwatt.sk alebo budete postupovať podľa návodu na tejto stránke. Po aktivácii klubového účtu môžete začať s podporou svojho klubu.
 • Spájajte komunity
  Motivujte členov svojho klubu, aby vám posielali nazbierané iWatty. Vytvorte a prepojte komunity podporovateľov a aktívnych športovcov vo vašom okolí.
 • Získavajte financie
  Zabezpečte pre svoj klub finančnú odmenu od partnerov aplikácie iWatt.

Súťaž férová ku všetkým

Menšie športové kluby majú rovnakú šancu na finančnú odmenu ako tie veľké. Pravidlá sú nastavené tak, že menšie kluby potrebujú menej iWattov, a teda nižší počet podporovateľov. Odmena bude zároveň zodpovedať veľkosti klubu. Viac informácií o klubových súťažiach na iWatte nájdete tu: Pravidlá klubovej súťaže/Často kladené otázky.

Finančná podpora niekoľko-krát do roka

Klubové súťaže trvajú minimálne jeden mesiac a klub sa môže aktívne uchádzať o odmenu aj v niekoľkých súťažiach súčasne. Ak budú športovci a fanúšikovia klubu pravidelne aktívni, klub môže získať peniaze v každom kole klubovej súťaže. Všetko závisí len na ich motivácií a iWattoch. Záleží len na vašej šikovnosti, koľko podporovateľov presvedčíte, aby svojim pohybom podporili práve váš klub alebo tím. Jediné, čo musia spraviť je nainštalovať si aplikáciu iWatt a posielať vám svoje iWatty.

iWatt komunita stále rastie

Aplikáciu využíva už viac ako 55 000 používateľov. Vďaka ich podpore si desiatky slovenských športových klubov rozdelili medzi seba viac ako 100 000 Eur. Neustále pracujeme na tom, aby sme do konceptu iWatt zapojili ďalších partnerov/sponzorov a umožnili klubom získať ešte viac financií na ich rozvoj a podporu mladých talentov.

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás na našej facebookovej stránke alebo nám napíšte na info@iwatt.sk.


Registrácia